Komerční a produktové fotografie

Fotografie zboží na e-shop, leták, reklamu... 

EVKA FOTÍ nabízíme služby v oblasti komerční fotografie a především produktové a reklamní fotografie. Samozřejmostí je také u tohoto typu fotofrafie retuš, která Vaše produkty vykreslí v nejlepším světle. 

Při focení dbáme především na zachování vlastností produktu (lesklý povrch musí působit leskle, matný matně) a prezentaci produktu v co nejlepším světle. Fotografie je možné realizovat na fotopozadí libovolné barvy, ve světelném stanu, nebo jako kompoziční fotografie. Možné je také kombinovat základní fotografii s počítačově vytvořenou kompozicí. Po zpracování zakázky vždy zašleme náhledy fotografií a po následném odsouhlašení zpracujeme postprodukci. 

NYNÍ VÁM ZPRACUJEME TAKÉ 360° PREZENTACE ZBOŽÍ - VÍCEÚHLOVÉ ZOBRAZENÍ PRODUKTU! Tak si Vaší zákazníci mouhou lépe prohlédout zboží ze všech stran a lehce jim takto vynahradíte možnost, si zboží prohlédnout na prodejně. U rotace zboží je možnost úpravy libovolného pozadí, úhlu pohledu na zboží, rozevírání např. batohu a nahlédnutí do něj... Tyto 3D fotografie připravujeme od 12 do 48 snímků (dle požadavku), formátu flash nebo html.

Cena je kalkulována vždy podle velikosti zakázky a typu produktu. V případě snímku jednoduchého produktu se pohybuje kolem 100 Kč, složitější produkty (sklo, šperky, velké produkty) jsou pak dražší podle náročnosti. Zboží není účtováno od počtu snímků, ale od kusu. Výsledné standardní fotografické formáty jsou .JPEG či .TIFF, ale  nabízíme také dodání ve formátech .PNG a .PSD. Všechny fotografie dodáváme na DVD. CENA JE VŽDY STANOVENÁ DLE VELIKOSTI ZAKÁZKY!

Zboží můžeme vyzvednout u Vás na provozovně a převést do studia v případě, že jej složíme do osobního automobilu. Jestliže jsou výrobky těžce mobilní, je nutná domluva.

Potřebujete jiný druh fotografie? Kupříkladu nafotit management firmy, interiér, zdokumentovat akci nebo výrobu? 

Napište nám a my Vám vytvoříme nabídku.

 

Poptávkový formulář

Zeptejte se...