Co sebou na focení..

Těhulky

Pokud máte zájem o focení aktů, doporučuji na cestu zvolit oblečení bez těsných gumiček, spodní prádlo dělá otlaky a ty obvzlášť těhulkám mizí déle. Přibalte si sebou dámské i pánské košile, trička, lesklé oblečení, spodní prádlo zajímavé střihem, barvou, oděv s výraznými nápisy i jednobarevné šatstvo, šaty, jeansy, šperky, čapky, klobouky, oblíbené sportovní vybavení (např. tenisová raketa), uniformy, kožíšky, ozdoby ze svatby, snímky z ultrazvuku, dudlíčky, botičky, talismany, rukavice, spony do vlasů, kravatu, domácí papuče, oblíbené šperky... cokoli Vám blízké. Vaše oblíbené věci dodají fotografiím více osobního kouzla. S oblečením nezapomínejte také na tatínky a starší děti..

Dětská a rodinná fotografie

Maminky pokud chcete nahé fotky piškotků přibalte sebou plenkové či jiné kalhotky.. víc mít nemusíte. ;) Dobře působí jednoduché oblečení, košilky, šatičky, jeansy, body, čelenky, botičky, čepičky. Pokud chcete společné fotografie, doporučujeme přibalit náhradní triko, košili i sobě, pro případ nehody. Maminky, jestliže chcete schovat ještě nestáhnuté bříško přibalte bílé či černé tričko, které zanikne v pozadí. Jinak určitě doporučuji volit veselé barvy, stejné oblečení rodičů a dětí (táta s miminkem pouze jeansy). Maminky poprosím na focení dorazit již nalíčené, abychom neztráceli čas, kdy Vaše miminko vydrží vyspinkané a v dobré náladě.

Batolatům určitě pár oblečků navíc. Oblíbené hračky, župánek, klobouček, botičky, ozdoby do vlasů, hrací deku s hrazdičkou..

Máte-li děti, kterým bylo rok a víc doporučujeme dorazit na focení max oba rodiče. Přítomost více osob děti rozptyluje. Na úkor toho je problém získat dobré záběry, kdy děti nejsou roztěkané. Oblečení děti vydrží asi třikrát vyměnit.. doporučuji cca pět variací na fotografí. Nezapomenout čisté boty.

Portréty

Portréty doprovází fotografie celé postavy. Neopomeňte opět sebou přibrat pár kusů oblečení, jak je popsáno u těhulek, ve kterém se dobře cítíte. K oblečení je vhodné doladit také obuv, ženám doporučujeme lodičky. Není na škodu přibalit výrazné šperky, např. náramkové hodinky s velkým ciferníkem, nápadné náušnice..